DJ BATTLE

Otwarty, międzynarodowy konkurs dla DJ-ów został rozstrzygnięty podczas 4 imprez realizowanych w zaskakujących lokalizacjach w 4 miastach polski. W ramach cyklu odbyły się 3 imprezy półfinałowe (w Hali Filmowej w Łodzi, na Dziedzińcu Arsenału we Wrocławiu, w Muzeum Śląskim w Katowicach). Wielki Finał konkursu miał swoje miejsce na plaży w Sopocie. Dodatkowo finałową imprezę uświetnił swoją obecnością zagraniczny artysta – LOVEBIRDS.

Do konkursu zgłosiło się ponad150 DJ’ów z całej Europy, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! Został nim Endi NDZ – trójmiejski DJ, który za dnia realizuje nagrania raperów, dogrywa skrecze i prowadzi audycję muzyczną w radiu SAR. Nocami rozkręca parkiety i wprawia w ruch setki imprezowiczów.

HEAR ME BY ABSOLUT to projekt łączący format imprezy klubowej z konkursem DJ’skim. Podczas wszystkich wydarzeń cyklu na scenie równolegle występuje 3 artystów, starających się zaprezentować publiczności swoje umiejętności DJ’skie w jak najefektowniejszy sposób. Jury ocenia technikę, dobór utworów, oddanie charakteru marki ABSOLUT oraz kontakt z publicznością. Bitwa jest realizowana w formule „silent party”, podczas której każdy z uczestników imprezy wybierając kanał odsłuchowy danego artysty, ma wpływ na ostateczny werdykt Jury.