Weź udział w 7 edycji programu barmańskiego Shake It Up i zawalcz o tytuł najlepszego duetu barmańskiego w Polsce oraz o udział w globalnym programie Absolut Invite!

SHAKE IT UP 7 CHECKLIST:
 • 1. Stwórz dwuosobowy barmański team. Wybierz osobę, która będzie towarzyszyć Ci w trakcie całego programu.
 • 2. Nagrajcie wspólny film.
  ZADANIE: Stworzyć wariację na temat MODERN MARTINI na bazie Absolut Lime. Macie 180 sekund na pokazanie swojego pomysłu.
 • 3. Obaj członkowie zespołu muszą zarejestrować się za pomocą formularza zamieszczonego poniżej. Pola „historia zespołu” oraz „Receptura” może wypełnić jedna osoba z duetu. Analogicznie, tylko jeden członek zespołu musi wgrać plik ze zdjęciem, filmem lub prezentacją. Upewnijcie się, że trafi do nas komplet materiałów! Na zgłoszenia czekamy do 20 listopada do 23:59.
 • 4. Czekajcie na zaproszenie do programu. Wybierzemy 15 najlepszych par.
 • 5. Wygrajcie podróż życia na globalny finał Absolut Invite w Szwecji.

CZY WIESZ, ŻE:
 • • Proces produkcji wódki Absolut pozbawiony jest wytwarzania dwutlenku węgla.
 • • Cały proces produkcji odbywa się na przestrzeni o promieniu 75 mil wokół miasteczka Åhus.
 • • Dostawcami surowców są rodzinne gospodarstwa rolne (blisko 400), które uprawiają pszenicę ozimą używaną w produkcji wódki Absolut.
 • • Proces produkcji kontrolowany jest od pierwszego ziarenka aż po zamknięcie każdej butelki.

Już wkrótce opublikujemy na stronie kolejne informacje!

Formularz

 


Dodaj plik

Dołącz plik
Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.

Prześlij plik

MAKSYMALNY ROZMIAR PLIKU: 300 MB

(*) Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią, zapoznałem się z Regulaminem i zobowiązuję się do jego przestrzegania.

(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w powyższym formularzu przez administratora - Wyborowa S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-070) przy ul. Janikowskiej 23 w celach związanych z przeprowadzeniem konkursu „ABSOLUT SHAKE IT UP, w tym w celu oceny zgłoszeń, rozstrzygnięcia wyników konkursu, dostarczenia nagrody i rozliczenia konkursu. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do uczestnictwa w konkursie. Posiadam prawo dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym formularzu przez administratora – spółkę Wyborowa S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-070) przy ul. Janikowskiej 23 (dalej: „Spółka”) w celu prowadzenia przez Spółkę reklamy i promocji produktów, oznaczeń i wydarzeń organizowanych przez podmioty z grupy Pernod Ricard, w szczególności poprzez wysyłanie komunikacji marketingowej, a także organizowanie konkursów i promocji. Zgadzam się również, aby moje dane osobowe zostały udostępnione dla powyższych celów innym podmiotom z grupy Pernod Ricard.

Wyrażam zgodę na przesyłanie przez – spółkę Wyborowa S.A. z siedzibą w Poznaniu (61-070) przy ul. Janikowskiej 23 oraz podmioty z grupy Pernod Ricard na podane dane kontaktowe informacji handlowych dotyczących napojów alkoholowych oraz wykorzystywanie tych danych dla celów marketingu bezpośredniego (np. przesyłanie materiałów promocyjnych pocztą elektroniczną oraz za pośrednictwem kontaktu telefonicznego, sms oraz internetowych portali społecznościowych).